Nawet bardzo dobrze wyglądające strony internetowe firm, czy różnego rodzaju sklepy internetowe, mogą nie generować takich zachować u ich użytkowników, na jakie byśmy liczyli. Chodzi tutaj o wskaźnik konwersji, który potrafi prezentować się bardzo nieciekawie. Strony internetowe Gdańsk – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Strony internetowe Gdańsk

Choć strona każdego dnia notuje mnóstwo unikalnych odwiedzin, to jednak z drugiej strony na wizytówkach firmowych jest niewiele zapytań ofertowych, a w sklepach internetowych składa się niewiele zamówień. To wcale nie musi być efekt niskiej jakości oferty, ale złego przygotowania samej strony.

Nasza firma, projektując oraz budując strony internetowe w Gdańsku, stara się spełniać wszystkie standardy technologiczne, jakie na współczesnym rynku są ważne. Podstawą jest jednak to, że każde zlecenie zaczynamy od wykonania profesjonalnego audytu firmy. Nie tylko dokładnie sprawdzamy grupę docelową danego biznesu, ale także naprawdę skrupulatnie określamy jej potrzeby. To właśnie z tego powodu nasze strony cieszą się tak dużym powodzeniem. Mają one doskonały wskaźnik konwersji, gdyż wchodzą na nie wyłącznie te osoby, które naprawdę będą zainteresowane ofertą. To jednak niejedyne korzyści, jakie płyną ze współpracy z nami.

Agencja interaktywna gdańsk

strony internetowe gdańsk obrazek 2

Przede wszystkim zatrudniamy zespół specjalistów, ludzi odpowiedzialnych za programowanie, przygotowywanie szablonów graficznych oraz za profesjonalną optymalizację strony. Dbamy o to, aby strona bardzo ciekawie prezentowała się graficznie, ale jednocześnie nie była przesycona interfejsem, który utrudnia docieranie do ważnych miejsc na witrynie.

Zbudowane przez nas strony internetowe w Gdańsku są także bardzo poprawnie wykonane pod kątem samego kodu, a do tego posiadają doskonale zaprojektowane menu nawigacyjne. Witryna nie może wymuszać na użytkownikach zbyt długiego poszukiwania informacji. Wszystko powinno być dostępne pod ręką, bez zbędnego tracenia czasu i z możliwością wygodnego przeszukiwania witryny.

Zgodność z SEO ułatwi pozycjonowanie

Doskonale zdajemy sobie również sprawę z tego, jak ważne w dzisiejszych czasach jest pozycjonowanie. Konkurencja na rynku internetowym jest trudna i praktycznie niemożliwe jest obecnie znalezienie branży, w której nie będziemy musieli z jakimiś firmami konkurować. Aby stało się to dużo łatwiejsze, każda wykonana przez nas strona internetowa w Gdańsku jest bardzo dokładnie zoptymalizowana i przygotowana pod kątem zasad SEO.

Optymalizacja, odpowiednie przygotowanie menu nawigacyjnego oraz szereg wielu innych zadań, których nie widać na pierwszy rzut oka sprawiają, że witryna dużo lepiej się pozycjonuje i przede wszystkim nie potrzeba na ten cel wydawać ogromnych pieniędzy. To, w połączeniu z dopasowaniem strony do potrzeb danej grupy docelowej sprawia, że naprawdę szybko może ona odnieść spektakularny sukces.

Strony internetowe Gdańsk – responsywne i przyjazne użytkownikowi

Nie zapominamy oczywiście o responsywności witryn oraz o trzymaniu się tak ważnych dzisiaj zasad UX. Strona musi już w pierwszej sekundzie wywoływać na użytkownikach pozytywne wrażenia, a do tego niedopuszczalne jest, aby niepoprawnie się ona wyświetlała na różnych urządzeniach.

Jeśli witryna zostanie zaprojektowana tylko pod kątem najbardziej popularnych rozdzielczości dla monitorów komputerowych, to niestety, ale na urządzeniach mobilnych stanie się nieczytelna, a korzystanie z niej w wielu przypadkach może być nawet niemożliwe. Responsywne strony to takie, które automatycznie dostosowują się do wielkości ekranu, na którym są wyświetlane. Odpowiednie ich przygotowanie sprawia, że nawigacja w każdym przypadku jest bardzo komfortowa.

Dzięki zasadom UX użytkownicy nie mają problemu z docieraniem do ważnych informacji na stronie, sprawnie się po niej poruszają i tym samym chętnie z niej korzystają, a to oczywiście buduje pozytywny wizerunek marki.

Strony internetowe Gdańsk tanio

strony internetowe obrazek 3

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą projektowania oraz budowania stron internetowych w Gdańsku. Podejmujemy się najtrudniejszych nawet zadań, wykonując wszystkie rodzaje stron i oferując swoje wsparcie techniczne, w tym związane z wyborem serwera czy najlepszej domeny internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się również naszą ofertą na content marketing.

Dodaj komentarz