ContentNinja.pl

Sklepy internetowe

Planujesz otworzyć sklep i nie wiesz, na co się zdecydować? Sklepy internetowe powinny zachęcać i przyciągać potencjalnych klientów, ale przede wszystkim sprzedawać i być jak najlepiej zoptymalizowane pod kątem wysokiego współczynnika konwersji.
Złe zaprojektowanie sklepu internetowego może przesądzić o tym, że Twój produkt nie osiągnie sukcesu z uwagi na zły wybór na samym początku.
Tworzone przez nas sklepy są nowoczesne, zgodne z najnowszymi wytycznymi w oparciu o najlepsze narzędzia. Nasz zespół cały czas zwiększa swoją wiedzę oraz umiejętności, korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych oraz na bieżąco śledzimy trendy obowiązujące na rynku e-commerce. Dodatkowo nasza agencja marketingowa promuje wiele sklepów internetowych, a kilka sami prowadzimy - jesteśmy praktykami, a nie teoretykami i doskonale wiemy co robić, aby sklep internetowy sprzedawał.

Działajmy! Zamów ofertę na stworzenie sklepu internetowego

Szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową? Tworzone przez nas witryny są unikalne, w pełni zoptymalizowane pod SEO oraz Twoich potencjalnych klientów.

To pole jest opcjonalne. Możesz tu napisać inne informacje, które chcesz przekazać.

Działajmy! Zamów ofertę na stworzenie sklepu internetowego

Szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową? Tworzone przez nas witryny są unikalne, w pełni zoptymalizowane pod SEO oraz Twoich potencjalnych klientów.


To pole jest opcjonalne. Możesz tu napisać inne informacje, które chcesz przekazać.

Sklepy internetowe

Planujesz otworzyć sklep i nie wiesz, na co się zdecydować? Sklepy internetowe powinny zachęcać i przyciągać potencjalnych klientów, ale przede wszystkim sprzedawać i być jak najlepiej zoptymalizowane pod kątem wysokiego współczynnika konwersji. Złe zaprojektowanie sklepu internetowego może przesądzić o tym, że Twój produkt nie osiągnie sukcesu z uwagi na zły wybór na samym początku.

Zaufało nam setki marek, w tym:

Sklepy internetowe 109
Sklepy internetowe 110
Sklepy internetowe 111
Sklepy internetowe 112
Sklepy internetowe 113

Nasze ostatnie realizacje stron internetowych

Zrealizowaliśmy ponad kilkaset projektów stron www – sprawdź nasze ostatnie projekty. 

Sklepy internetowe 124

E-commerce rośnie w siłę

W dzisiejszych czasach sklep prowadzony w Internecie jest już codziennością – co roku Polacy wydają ok. 1600 zł w sklepach internetowych, a wstępne prognozy szacują, że liczba ta z roku na rok będzie coraz bardziej rosnąć. Nic dziwnego: ciągły postęp technologiczny oraz tendencje związane z rozwojem rynku e-commerce, jednoznacznie sugerują nam, że przyszłość sklepów internetowych wygląda świetnie.

Jeśli masz pomysł na swój biznes online, otworzenie sklepu internetowego to świetny pomysł. Tym bardziej, że nie kosztuje to wcale dużo w odróżnieniu np. od sklepu stacjonarnego. Mimo wszystko warto zrobić to profesjonalnie, tak aby faktycznie mieć dużą szansę na sukces. Możemy zaoferować Ci stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego. 

Projektowane przez nas sklepy internetowe

Tworzymy sklepy internetowe, które dostosowane są do danej grupy docelowej i co najważniejsze – sprzedają. Nie pracujemy na gotowych i szablonowych rozwiązaniach. Posiadamy w naszym zespole grupę doświadczonych programistów z doświadczeniem e-marketingowym. Przed przystąpieniem do pracy nad projektem zajmujemy się przygotowaniem specyfikacji, opracowaniem funkcjonalności, analizą konkurencji i dopiero na podstawie zebranych danych, realizujemy sklep internetowy dostosowany do Twoich wymogów oraz branży.

Sklepy internetowe 125

Dodatkowo wszystkie sklepy internetowe stworzone przez nas, zoptymalizowane są maksymalnie pod pozycjonowanie i stworzone w zgodzie z najnowszymi wymogami SEO i poprawnego indeksowania w Google. Zadbamy o odpowiednią strukturę serwisu, w tym i architekturę informacji, znaczniki meta, nagłówki, mapy, optymalizację zdjęć i szybkości działania, cache, minifikację skryptów, obsługę SSL i inne!

Jak przebiega proces tworzenia sklepu internetowego?

Naszym zadaniem oprócz wykonania estetycznego i funkcjonalnego sklepu internetowego jest również profesjonalna obsługa klienta podczas realizacji. Na bieżąco jest on informowany o postępach pracy. Dowiedz się, jak wygląda proces tworzenia sklepów internetowych w naszej firmie.

pozycjonowanie sklepu internetowego

Analiza potrzeb klienta

Skontaktuj się z nami drogą mailową lub umów się na spotkanie, na którym opowiesz nam o swoich oczekiwaniach oraz planach związanych z biznesem online. Ustalimy dla Ciebie najlepszą strategię, wyznaczymy cele biznesowe oraz opracujemy wstępne makiety dla Twojego sklepu internetowego.

Projektowanie – wstępne makiety

Po tym, jak już poznamy Twoje wymagania względem sklepu internetowego, projektujemy go w ten sposób, aby spełniał wszystkie Twoje oczekiwania. Na tym etapie tworzymy makiety serwisu, najczęściej w formie graficznej lub HTML, które wstępnie obrazują docelowy wygląd Twojego sklepu internetowego. Makiety wysyłamy w celu wysondowania Twojej opinii, a nasi klienci również czują się bardziej komfortowo, mając na bieżąco dostęp do wglądu w realizowany przez nas sklep internetowy.

Tworzenie grafiki na sklep internetowy

Kolejnym etapem po zaprojektowaniu makiet, jest już tworzenie docelowej grafiki na sklep internetowy. Nasze grafiki są w 100% autorskie, nie bazujemy na ogólnodostępnych szablonach oraz rozwiązaniach. Tworzymy grafikę, która współgra z Twoim profilem biznesowym i Twoją grupą docelową. Dbamy, aby dostarczone przez nas grafiki były estetyczne, unikalne oraz profesjonalne. Chcemy, aby Twój sklep robił pozytywne wrażenie wśród Twoich potencjalnych klientów.

Programowanie

W większości przypadków oprócz stworzenia grafiki na sklep internetowy oraz wdrożenie jej pod dane oprogramowanie, np. Prestashop lub Magento, dochodzi zaprojektowanie dodatkowych funkcjonalności. Nasz zespół posiada doświadczonych programistów, dla których nie ma zadań niemożliwych.

Optymalizacja pod wyszukiwarki Google

Budując oraz promując strony internetowe już od wielu lat doskonale wiemy, że witryna musi spełniać wszystkie wymogi stawiane przez Google. Sklepy internetowe zbudowane przez nas są w 100% zoptymalizowane pod SEO i gotowe pod pozycjonowanie. Zwracamy uwagę m.in. na szybkość ładowania strony, optymalizacje grafik, certyfikat SSL, responsywność, poprawną architekturę informacji, dane strukturalne, elementy UX i inne.

Testy i wdrożenie

To jeden z najmilszych etapów dla nas, jak i dla naszych klientów. Już niedługo Twój sklep internetowy będzie w sieci! Przez kilka dni będziemy jeszcze sprawdzać funkcjonalności i prowadzić testy, mające na celu wyeliminowaniu wszelkich ewentualnych błędów. W momencie kiedy mamy pewność, że cały serwis działa bez zarzutu, przychodzi czas na zaimplementowanie sklepu internetowego na serwer docelowy oraz przekazanie Tobie dostępu umożliwiającego samodzielną obsługę systemu. Na dodatek wszystkim naszym klientom wysyłamy dokumentację objaśniającą obsługę sklepu z poziomu panelu. I tyle! Można zacząć sprzedawać.

sklepy internetowe obrazek 3

Gotowe integracje

Przez wiele lat naszej pracy zrealizowaliśmy ponad kilkaset profesjonalnych projektów stron i sklepów WWW o różnych funkcjonalnościach. Zdajemy sobie sprawę, że każda branża potrzebuje innego wachlarzu dodatków oraz funkcjonalności, by móc w pełni korzystać z potencjału swojego serwisu. Posiadamy własne oraz licencjonowane moduły oraz dodatki, umożliwiające korzystanie z rozszerzonych funkcji dostępnych w sklepie online.

Bez dodatkowych kosztów możesz, np. podpiąć szybkie płatności Dotpay, Tpay, czy też PayU. Możesz również skonfigurować oraz zautomatyzować dostawy i wysyłki przez kuriera DPD, Pocztę Polską, InPost Paczkomaty etc. Nie ma problemu jeśli chcesz również zintegrować swój sklep internetowy oraz stan magazynowy z kontem Allegro.pl. Jeśli potrzebujesz jakieś dodatkowej integracji – napisz do nas!

Korzyści z prowadzenia sklepu internetowego

Z roku na rok powstaje coraz więcej sklepów internetowych, a ich udział na rynku w handlu detalicznym zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, cały czas rośnie. Bez problemu możemy kupić interesujący nas produkt bez konieczności poświęcania czasu na wizyty stacjonarne. Do tego dla konsumentów jest to operacja wygodniejsza oraz lepsza pod względem ekonomicznym.

Cały czas również rośnie liczba internautów, którzy przekonują się do zakupów online – m.in. osoby starsze. W tym momencie sklep internetowy to szansa na dotarcie do milionów klientów. Prowadzenie sklepu internetowego jest również o wiele tańsze od utrzymania i prowadzenia sklepu stacjonarnego.

Sklepy internetowe 126

Rynek e-commerce będzie zupełnie inaczej wyglądał w nadchodzącej dekadzie. Niektórzy z pewnością będą żałowali, że nie skorzystali z okazji i nie zainwestowali w sklep internetowy, ponieważ bariera wejścia za kilka lat z pewnością będzie większa (m.in. przebicie się przed konkurencję, wypozycjonowanie strony etc).

Prognozy analityków rynku e-commerce są optymistyczne i przewidują ciągły wzrost – rosnąca liczba konsumentów oraz nowe kanały dystrybucji, które będą przyczyniały się do wzrostu liczby transakcji.

pozycjonowanie sklepu internetowego

Tworzenie sklepów internetowych

Realizowane przez nas sklepy www tworzone są przez doświadczone osoby, które cały czas są na bieżąco pod względem wszystkich nowinek technologicznych oraz rozwiązań w branży e-commerce. Nie tworzymy sklepów internetowych na podstawie wypracowanych szablonów; zawsze do naszych klientów podchodzimy indywidualnie, a nasz projekt powstaje na podstawie zebranych danych oraz informacji.

Tworząc sklep internetowy dużą wagę kładziemy na dobry UX, estetyczny design, optymalizację strony pod pozycjonowanie (SEO) oraz intuicyjną ścieżkę zakupową. Oprócz tworzenia profesjonalnych sklepów internetowych zajmujemy się również ich promocją. Możemy kompleksowo zająć się realizacją Twojego e-biznesu, w tym i reklamą w Internecie.

Sklepy internetowe – ile kosztują?

Ceny sklepów www zależą głównie od potrzeb klienta. Proces wyceny w naszej firmie wygląda w ten sposób, że prosimy o przygotowanie specjalnego briefa i na jego podstawie sporządzamy wstępną wycenę realizacji sklepu www. W swojej ofercie posiadamy zarówno tanie i mniej wymagające sklepy internetowe, których cena za realizacje zaczyna się od ok. 2500 zł netto, jak i również bardziej wymagające systemy sprzedażowe.

Oczywiście nie ma sensu wydawać dużo na sklep internetowy w sytuacji kiedy np. nasz produkt jest w pewnym sensie badaniem rynku i sprawdzeniem, czy faktycznie jest zapotrzebowanie na tego typu usługę lub produkt. Jednak jeśli sklep internetowy zostanie wykonany nieprofesjonalnie, to Twoje badanie rynku może okazać się fiaskiem z uwagi właśnie na źle zaprojektowany sklep internetowy, a nie możliwością konfiguracji mebli, czy też zaawansowany sklep internetowymi z tysiącami produktów i wieloma integracjami, to musimy liczyć się już z większym wydatkiem.

ile kosztuje audyt SEO
niski współczynnik konwersji - obrazek 5

Błędy e-commerce

Błędy w sklepach internetowych dotykać mogą różnych dziedzin: zarówno spraw technicznych, marketingowych, jak i wizualnych. Jeśli Twój sklep internetowy nie zostanie zrealizowany profesjonalnie, na wstępie marnujesz w pewien sposób swój potencjał. Oczywiście, istnieje szansa, że Twój produkt lub usługa jest na tyle dobra, że nawet pomimo błędów i wielu przeszkód, potencjalny klient za wszelką cenę dokona zakupu. W rzeczywistości niestety praktycznie nigdy taka sytuacja nie ma miejsca.

Najczęstsze błędy w sklepach internetowych

Jak już wspominaliśmy, błędów w sklepach internetowych budowanych samodzielnie przez niedoświadczone osoby jest bardzo dużo. Najczęściej nie tylko z dziedziny technicznej, ale i również marketingowej, graficznej oraz UX. Do najczęstszych błędów możemy zaliczyć między innymi:

pozycjonowanie to proces ciągły dlaczego

Złe wykorzystywanie bloga

Korzystanie z niezoptymalizowanego narzędzia, publikowanie niezoptymalizowanego contentu, brak ścieżek konwersji. Na ogół blogi udostępniane w SaaS są bardzo ubogie pod względem technicznym, m.in. pod kątem szybkości ładowania strony, nowinek, do tego dochodzi brak możliwości ingerowania w kod.

Zła architektura informacji

Źle przygotowana struktura strony razem z brakiem strategii linkowania wewnętrznego, brak opisów kategorii, brak optymalizacji podstron sklepowych, brak zmiennych meta w produktach, jak i w opisach kategorii i wiele innych.

Design

Estetyka oraz grafika jest również bardzo ważna. Nie chodzi o to, aby się wyróżniać na tle innych, ale grafika powinna wzbudzać zaufanie oraz zatrzymywać odbiorców na stronie. Profesjonalny sklep internetowy powinien wykorzystywać nieszablonową, estetyczną i stonowaną kompozycję, która będzie przyjemna w odbiorze. Szablonową szatę graficzną użytkownik od razu pozna, nawet jeśli nie jest na bieżąco z obecnymi trendami. Uwierz, że potencjalni użytkownicy przed wejściem na Twoją stronę, wcześniej widzieli ich tysiące, jak nie setki tysięcy.

Brak dbałości o UX

Wszelkie aspekty UX, związane z doświadczeniem użytkowników są również niesamowicie ważne. Obsługa strony powinna być intuicyjna, lekka oraz przyjemna.

Realizacja sklepu internetowego

Myślisz od pewnego czasu o własnym sklepie internetowym? Nasza firma, która specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych stron internetowych, może zbudować dla Ciebie e-sklep, który będzie zarabiał. Wdrożymy najlepsze rozwiązania, które przełożą się na Twój sukces. Najlepsze sklepy internetowe to te, które sprzedają.

 Z racji, że zajmujemy się marketingiem internetowym, możemy pomóc Tobie kompleksowo w promocji sklepu internetowego. Jeśli jesteś zainteresowany i chciałbyś skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą. Projektowanie sklepów internetowych odbywa się w naszym biurze we Wrocławiu. Po realizacji sklepu, w ramach usług dodatkowych możemy zaoferować pozycjonowanie w wyszukiwarce Google oraz inne działania e-marketingowe. Nie czekaj, napisz do nas już teraz!

Podoba Ci się nasza treść?

Będzie nam miło, jak zostawisz komentarz lub ocenę 😊

Wystaw nam notę!
5/5 - (1 vote)