Strony internetowe

Jesteśmy firmą tworzącą strony internetowe na podstawie analizy danych, a nie wypracowanych gotowych rozwiązań.

Nasze strony internetowe spełniają cele biznesowe. Dużą uwagę przykuwamy do grupy docelowej naszych klientów. Do ich preferencji, intencji, przyzwyczajeń oraz zachowań. Dostosujemy dynamiczne elementy, treści wizualne oraz tekstowe specjalnie dla nich. Badamy konkurencję oraz przykuwamy dużą uwagę do detali. Nic nam po użytkownikach, których nie jesteśmy w stanie zatrzymać i przekonać do oferty. Ruch musi konwertować, abyśmy mogli zarabiać.

Zamów ofertę na stworzenie strony internetowej

Szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową? Tworzone przez nas witryny są unikalne, w pełni zoptymalizowane pod SEO oraz Twoich potencjalnych klientów.

  analiza techniczna

  Optymalizacja Google

  Komplementarnie zoptymalizujemy również Twój serwis pod wyszukiwarki internetowe. Dzięki dobrze zoptymalizowanej stronie, będziesz mógł zbudować silną markę w sieci. Lepsza pozycja w wyszukiwarce Google zapewni Twojej firmie stabilny i regularny wzrost liczby potencjalnych klientów.

  strony internetowe google

  Nowoczesne strony internetowe

  Powinieneś pamiętać również, że pozycjonowanie jest procesem do którego potrzebujemy cierpliwości. Tym bardziej, jeśli Twoja strona internetowa jest młoda. Proces pozycjonowania najczęściej wymaga indywidualnej strategii i działania, które są skuteczne dla witryny A, dla witryny B mogą okazać się nieskuteczne.

  Dlatego przy wyborze firmy, która ma zająć się pozycjonowaniem strony internetowej, najlepiej wybrać małą agencje, która podchodzi do klientów indywidualnie. Duża firma oddeleguje Twoją stronę do prowadzenia przez młodego specjalistę SEO. Chyba, że jesteś właścicielem korporacji, wtedy zapewne zostaniesz potraktowany indywidualnie.

  Strony internetowe 1

  Nasze ostatnie realizacje stron internetowych

  Zrealizowaliśmy ponad kilkaset projektów stron www – sprawdź nasze ostatnie projekty. 

  Opinie o naszych stronach internetowych

  Poniżej prezentujemy kilka opinii naszych zadowolonych klientów.

  Dlaczego warto wybrać ContentNinja?

  Piękne miasto Wrocław, sprzyja w tworzeniu kreatywnych witryn internetowych, ale to nie jedyna zaleta...

  Stworzymy stronę internetową według najnowszych standardów

  Strony internetowe tworzone przez nas, zgodne są z najnowszymi wytycznymi oraz standardami.

  Wdrożymy dobre praktyki SEO, zoptymalizujemy stronę pod SEO

  Posiadamy duże doświadczenie w kwestii SEO i pozycjonowania stron internetowych.

  Witryna w 100% mobile-friendly

  Pełna responsywność strony w dzisiejszych czas to nie tylko standard, a konieczność.

  Dołączymy dokumentację wyjaśniająca obsługę serwisu

  Do każdej zrealizowanej przez nas strony WWW, dołączamy poradnik w formie wideo oraz dokumentacje, która objaśnia obsługę serwisu.

  Posiadamy doświadczony zespół

  Nasz zespół składa się z doświadczonych osób z różnych dziedzin IT, zdobywaliśmy doświadczenie pracując dla największych agencji i marek.

  Wysoki Web Performance

  Tworzone przez nas strony internetowe są zoptymalizowane pod kątem szybkości i ładowania. 

  Masz pytania lub potrzebujesz darmowej wyceny swojej strony?

  Wypełnij nasz krótki formularz i skontaktuj się z nami. Z chęcią poznamy Twoje oczekiwania względem nowej strony internetowej i wycenimy jej realizacje. Wycena strony internetowej odbywa się na podstawie wypełnionego briefa przez Zamawiającego. 

  Chcesz poczytać nieco więcej o stronach internetowych? Czym jest strona internetowa, jak wygląda przebieg współpracy i inne?

  (PS. w tym czasie, moglibyśmy zajmować się już tworzeniem strony internetowej dla Ciebie :-))

  Co to jest strona internetowa

  Z punktu widzenia technicznego strona internetowa to dokument, treść lub obraz udostępniony w sieci Internet na serwerze WWW (najczęściej również poprzez domenę internetową). Strony internetowe otwieramy za pomocą przeglądarek, np. Google Chrome.

  W praktyce,  strona internetowa to miejsce, w którym Twoi potencjalni klienci poznają Twoją firmę oraz ofertę. Dobrze przygotowane strony internetowe mają szanse zaistnieć w Internecie i przebić się przed konkurencję.

  Nasza firma oprócz reklamowania firm w Internecie, zajmuje się właśnie tworzeniem stron internetowych, które przede wszystkim dostarczają pożyteczne informacje użytkownikom i zarabiają. Dobrze prosperujące strony internetowe cechuje to, że przynoszą wartość dodatnią – jeśli traktujesz swoją obecną stronę internetową, jedynie jako wizytówkę to wiedz, że robisz coś bardzo złego swojej firmie.

  Analiza strony
  analiza techniczna

  Tworzenie stron WWW

  Wiele firm decyduje się na stworzenie strony internetowych z prostych względów, np. chęci konkurencji lub po prostu „bo wypada”. Kolejnym błędem jest zlecanie realizacji stron internetowych osobom lub firmom, które nie podchodzą do tego zagadnienia profesjonalnie. Wynikiem czego firma ma stronę internetowa, która całkowicie nie jest przystosowana do realiów rynku, w żaden sposób nie konwertuje klientów i nie spełnia celów biznesowych. Wspólnym mianownikiem tych działań prawie zawsze jest natomiast niska cena.

  Nasz zespół do aspektu tworzenia stron internetowych podchodzi zupełnie inaczej.  Na bieżąco śledzimy trendy obowiązujące w branży i chętnie korzystamy z nowych technologii. Nasze strony internetowe nie są tworzone szablonowo, a realizowane przede wszystkim w okół celu biznesowego i grupy docelowej Twojej firmy.

  Nawet, jeśli Twoja strona będzie pojawiać się wysoko na listach wyszukiwań w wyszukiwarce Google to nie będziesz miał z tego efektywnej korzyści, jeśli użytkownicy szybko będą opuszczać Twoją witrynę, bez spełnienia żadnego celu. Celami na Twojej stronie internetowej może być np. sprzedaż produktu, odpowiedź na ofertę, wysyłka formularza, rejestracja etc…

  Reklama strony internetowej

  Realizowane przez nas strony internetowe są zoptymalizowane pod SEO oraz gotowe do generowania zarobków. Jako zespół dążymy również do stworzenia jak najlepszego UX strony pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Z racji tej, że drugim naszym głównym podmiotem działalności jest promocja oraz reklama firm w Internecie – wiemy doskonale, jak przygotować stronę internetową, aby sprzedawała.

  Jeśli chodzi o promocje stron internetowych w sieci, korzystamy z wielu narzędzi marketingu internetowego. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, po wysłaniu do nas adresu witryny – dokonujemy analizy rynku oraz konkurencji i na jej podstawie dopasowujemy narzędzia oraz nasze działania, mające na celu poprawę widoczności witryny www. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług i wysłania do nas prośby o przygotowanie oferty. Nasza oferta jest bezpłatna oraz niezobowiązująca.

  reklama
  front end

  Profesjonalne strony WWW

  Zapewne zastanawiasz się również, co cechuje profesjonalne witryny internetowe?   W dużym skrócie, Profesjonalne strony internetowe wyróżniają się przede wszystkim indywidualnym podejściem. Zarówno pod aspektem technologicznym, jak i graficznym. Bardzo ważnym elementem w całym procesie tworzenia profesjonalnych stron internetowych, jak już wcześniej wspominaliśmy, jest poznanie specyfiki działalności, konkurencji i na jej podstawie opracowanie elementów konwersji, prowadzących do realizacji celów biznesowych. Przykładowe strony internetowe, które zrealizowaliśmy widoczne są poniżej.

  Strony internetowe i ich rodzaje

  Samych typów stron internetowych jest bardzo dużo i nie możemy przypisać ich do jednej klasy. Profesjonalne firmy, które specjalizują się w tworzeniu stron internetowych przeważnie nie posiadają uniwersalnego cennika.

  Z reguły proces wyceny wygląda w ten sposób, że klient wysyła do firmy zwięzła specyfikację funkcjonalności danej witryny, a zespół oszacowuje jej cenę  na podstawie ilości potrzebnych roboczogodzin, które potrzebuje do realizacji projektu. Niemniej jednak cały ten proces wygląda bardziej lub też mniej skomplikowanie w zależności od stosowanej metodzie zarządzania w danej firmie wytwarzającej strony WWW.

  Poniżej wymienimy najpopularniejsze rodzaje witryn internetowych. Być może poniższa klasyfikacja pozwoli Tobie zrozumieć swoje potrzeby i wybrać odpowiedni dla siebie wariant.

  Wizytówka firmowa

  Zazwyczaj jest to kilku zakładkowa, mało skomplikowana strona internetowa, która przede wszystkim ma być wizytówką danej firmy lub osoby. Przeważnie właścicielom takich witryn, nie zależy na pozyskiwaniu klientów przez Internet.

  Strona firmowa

  Bardziej wymagająca strona internetowa, reprezentująca firmę, wzbudzająca zaufanie. Najczęściej mająca cel biznesowy, w którym jest założenie pozyskiwania klientów przez sieć Internet.

  Strona rozbudowana

  Strona rozbudowana (oprócz pozyskiwania klientów i funkcji reprezentatywnych ma w swojej strukturze dodatkowe autorskie funkcjonalności, np. konfigurator kuchni dla salonu meblowego)

  Portal internetowy

  Rozbudowany serwis internetowy, którego modelem biznesowym jest dostarczanie contentu.

  Landing pages

  Celem biznesowym jest dostarczanie contentu).- Landing pages – strona sprzedażowa, pozwalająca zwiększyć konwersje na dowolny cel (np. sprzedaż mieszkań w danej inwestycji..)

  Sklep internetowy

  Zaawansowany lub mniej w zależności od specyfikacji.

  Specyfika branży projektowania stron internetowych

  Przyjmuje się, że branża projektowania stron internetowych powstała w momencie kiedy Internet został po raz pierwszy globalnie wykorzystany komercyjnie, czyli około 20 lat temu . Stale rosnący zestaw narzędzi i technologii  pomógł programistom na tworzenie bardziej dynamicznych i interaktywnych stron internetowych. Obecnie web developerzy w oprócz standardowych stron internetowych dostarczają również zaawansowane aplikacje w środowisku webowym, które kiedyś były dostępne jedynie jako programy na komputerze.

  analiza seo
  Firmy internetowe w tej branży dostarczają usługi w postaci:

  E-commerce

  Programowania w wielu językach (np. PHP, JS, ASP)

  Projektowania interfejsu

  Marketingu internetowego

  Projektowania graficznego

  Optymalizacji stron pod kątem SEO oraz pozycjonowanie stron

  Stron mobilnych

  strona internetowa design

  Strony internetowe dla firm

  Dostęp do Internetu traktowany jest w rozwiniętym społeczeństwie jako rzecz naturalna. Do Internetu  możemy podłączyć się za pomocą rozmaitych urządzeń, np. tabletu, telefonu, zegarka, komputera, a mnogość możliwości uzyskania połączenia przekłada się na ilość użytkowników Internetu na całym świecie, która szacuje się na ok. 50% populacji .

  Dostrzegli to przedsiębiorcy, którzy wykorzystują swoje strony firmowe jako narzędzie promocji i możliwości dotarcia do klientów. W rezultacie, branża projektowania stron internetowych odnotowała znaczny wzrost w przeciągu ostatnich pięciu lat. Branża wyceniana jest na 24 biliony dolarów , a jej roczny wskaźnik wzrostu wynosi 4,9%. Szacuje się, że w branży na całym świecie pracuje około 215 tysięcy ludzi.

  Projektowanie stron internetowych

  Zakładając, że posiadamy infrastrukturę pozwalająca na wdrożenie strony internetowej, potrzebujemy umiejętności pracowników na stanowisku: tzw. front- end developera oraz back-end developera. Front-end developer głównie zajmuje się projektowaniem grafiki oraz wdrożeniem jej do postaci CSS  HTML, niekiedy JS,  która pozwala programistom na dalsze prace. Strona dostarczona przez front- end developera nie jest funkcjonalna, tj. np. użytkownik nie dokona na niej rejestracji. Można by rzec, że jest kompletną makietą na którą można nanosić już poszczególne funkcjonalności.

  Audyty SEO obraz

  Back- end developer zajmuje się zakodowaniem oraz zaprogramowaniem funkcjonalności, które projekt zakłada. Zajmuje się również bazami danych i innymi, bardziej skomplikowanymi, dziedzinami technicznymi na stronach internetowych. Użytkownicy nie widzą tych szczegółów dokładnie, ponieważ kod zaprogramowanych funkcjonalności nie jest widoczny, ale wszystkie te elementy sprawiają, że wyświetlenie strony internetowej i jej funkcji jest po-prawne oraz zgodne z jej przeznaczeniem

  Jak rozpoznać strony WWW słabej jakości

  Osoby nie zajmujące się tworzeniem stron internetowych profesjonalnie tworzą mniej zaawansowane witryny za pomocą kreatorów stron internetowych (np. Wix  ), czy też za pomocą intuicyjnych CMS†ów  (np. WordPress). Problem pojawia się wtedy, kiedy autor nie jest w stanie rozszerzyć funkcjonalności swojej strony internetowej i ogranicza się jedynie do funkcji, które oferuje mu odgórnie dany skrypt. Badania wykazują, że jedynie 2% osób, które nie zajmują się tym profesjonalnie, odnosi sukces ze swoimi stronami internetowymi. Najczęściej tacy użytkownicy dopiero po czasie decydują się na skorzystanie z profesjonalnej firmy projektującej strony WWW.

  Strony internetowe 12

  Oferta na stworzenie strony WWW

  Zostaw nam dane, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę na realizacje profesjonalnej strony internetowej. Tworzymy strony internetowe w oparciu o autorskie szablony. Nie korzystamy z gotowców – otrzymasz indywidualny projekt.

   Strony internetowe 13
   programowanie

   Proces tworzenia stron internetowych

   W naszym przypadku, pierwszym krokiem, jak już wcześniej wspominaliśmy jest analiza konkurencji oraz rynku. Na podstawie zebranych danych, tworzymy koncepcję oraz przygotowujemy makietę funkcjonalną. Jeśli jest akceptacja ze strony klienta, makietę wdrażamy do „życia”, czyli przemieniamy go w kod, który pozwoli nam gotową witrynę internetową osadzić pod dany URL.

   W ramach dobrze zapowiadającej się współpracy, zapewniamy również pomoc w kontekście obsługi technicznej serwisu. Przygotowujemy również specjalny poradnik w PDF, który wyjaśnia nawigacje po panelu administratora. 

   Na życzenie klienta, możemy przeprowadzić również specjalne szkolenie. Większość realizowanych przez nas witryn, opartych jest na systemie zarządzania (CMS). System pozwala na łatwe zarządzania zasobami oraz edycją podstawowych elementów (np. zdjęcia lub tekst). Jest to duże ułatwienie dla klienta, ponieważ jest w stanie sam, bez konieczności angażowania programistów, wprowadzić zmiany na stronie. Oprócz pomocy, oferujemy naszym klientom również darmowe utrzymanie strony na serwerze oraz konfigurację certyfikatu SSL.

   Przebieg prac

   Wiesz już praktycznie wszystko o stronach internetowych. Znasz ich rodzaje, wiesz czym wyróżniają się profesjonalne strony internetowe, a nawet poznałeś specyfikę branży. Jedynie, co pozostaje to poznać standardowe etapy projektowania stron internetowych. Oczywiście, poniższy schemat może różnić się w zależności od użytej metodyki zarządzania, niemniej jednak możemy przyjąć, że w branży najczęściej korzysta się z modelu kaskadowego.

   Briefing

   Pierwszym krokiem w stworzeniu profesjonalnej witryny internetowej, powinno być zapoznanie się z potrzebami klienta. Następnie na jej podstawie opracowanie wstępnych wymagań projektowych oraz szacunkowych oraz przedstawienie ich klientowi. Najczęstszym narzędziem wykorzystywanym w tym etapie jest tzw. „brief”, czyli krótki dokument zawierający wszystkie pytania dotyczące projektu, na które chcielibyśmy poznać odpowiedzi.

   Planowanie strony internetowej

   W momencie, kiedy specyfikacja projektu jest już nam znana, możemy przejść do analizy działalności klienta oraz konkurencji. W procesie analizy, ważną rzeczą dla nas jest zrozumienie grupy docelowej. Planowanie jest bardzo ważnym procesem, ponieważ w tym etapie powstaje cały zarys funkcjonalny, jak i graficzny serwisu.

   Projekt strony internetowej

   Następnym etapem w procesie tworzenia stron internetowych jest naturalnie zaprojektowanie jego wyglądu. Nasza koncepcję graficzną przedstawiamy klientowi, najczęściej tradycyjnie za pośrednictwem skrzynki pocztowej. W tym czasie nasz klient może zapoznać się z projektem oraz przesłać swoje ewentualne uwagi. Jeśli kwestie ewentualnych poprawek jest ustalona, zespół przechodzi do zamienienia projektu graficznego w układ funkcjonalny, czyli po prostu koduje serwis, zgodnie z ustalonymi już wcześniej narzędziami technologicznymi.

   Testowanie witryny

   Po tym, jak już zbudowaliśmy witrynę, a wszystkie elementy baz danych zostały połączone, witryna jest gotowa do testowania. Etap testowania wykonujemy najczęściej za pomocą osób trzecich, ponieważ osoby spoza zespołu projektowego, są w stanie najczęściej obiektywnie ocenić produkt. Dodatkowo, osoby trzecie, którzy nie znają dokumentacji projektu, mogą zauważyć elementy, które nasz zespół pominął.

   Wdrożenie projektu WWW

   W tym etapie najczęściej nasz zespół dokonuje wdrożenia projektu na serwerze roboczym, aby móc zaprezentować wynik pracy. Jest to już dojrzałe stadium projektowe w którym strona internetowa już działa i można ją przeglądać w raz z zachowaniem funkcjonalności. W przypadku jakichkolwiek uwag ze strony klienta – oczywiście je wdrażamy. Po akceptacji finalnej, przechodzimy do etapu implementacji.

   Implementacja strony internetowej

   To końcowy etap, który polega na wdrożeniu strony internetowej na docelowy adres URL. W tym etapie dokonujemy ewentualnych drobnych jeszcze zmian, m.in. optymalizacji SEO, konfiguracji certyfikatu SSL etc. Dodawane są często też również różne narzędzia, wspomagające promocje serwisu, np. Google Analytics, Google Webmaster Tool, Facebook Pixel, Google Tag Manager etc.)

   Strony internetowe cennik

   Wycena strony internetowej opiera się na analizie wielu czynników. Na pytanie klientów „ile kosztuje strona internetowa” ciężko nam odpowiedzieć w prosty sposób – wiele profesjonalnych agencji nie posiada sztywnych cenników. Dopiero po poznaniu potrzeb klienta i szczegółów projektu jesteśmy w stanie określić przybliżony koszt strony internetowej. Najczęściej strona internetowa jednak kosztuje w granicach 2000 – 8000 zł netto. 

   Strona internetowa to nie jest coś, na czym warto oszczędzać – wykorzystaj w pełni budżet, którym dysponujesz. Profesjonalny projekt i solidne wykonanie strony wymaga zaangażowania ze strony kompetentnych osób. Dzięki pomocy profesjonalistów Twoja strona szybko zacznie dla Ciebie zarabiać i będzie punktem centralnym sukcesu Twojej firmy.

   Strony internetowe 14
   projekt strony

   Mam stronę internetową - co dalej?

   To jasne, że sam fakt istnienia Twojej strony nie zapewni Ci nagle przypływu klientów. Muszą oni się najpierw o Tobie w jakiś sposób dowiedzieć. Dobrze funkcjonująca strona internetowa to jednak świetny środek, dzięki któremu przykujesz i zatrzymasz uwagę potencjalnych klientów.

   Na początku należałoby zadać sobie pytanie – do kogo skierowana jest Twoja strona internetowa? Poznanie swojej grupy docelowej i dobre dopasowanie do niej treści na stronie to olbrzymi krok do sukcesu. Jesteśmy specjalistami w tworzeniu zarabiających na siebie stron internetowych, które świetnie wpasowują się w swój segment rynku. Pozwolimy Ci na wybicie się wśród konkurencji i pomożemy w stworzeniu bazy klientów, jednak trzeba pamiętać, że do tego konieczna jest dobra strona internetowa. Przeciętna witryna postawiona „po kosztach” to po prostu strata Twojego czasu i pieniędzy.

   Reklama strony internetowej

   Tak jak wspomnieliśmy wcześniej – o sukcesie strony internetowej decyduje jej popularność. Zależy nam na tym, aby Twoja strona internetowa pozyskiwała dla Ciebie klientów i poprawiała Twoją pozycję na rynku i w Internecie. Te cele realizujemy za pomocą różnych narzędzi marketingowych, ale głównie za pomocą niezwykle silnego narzędzia, jakim jest content marketing. Dzięki marketingowi treści Twoja strona będzie z dnia na dzień budować swój autorytet w wyszukiwarkach i przyciągać potencjalnych klientów. Unikalną cechą naszej działalności jest prosty, nakierunkowany na Twoją wygodę system – Twoim zadaniem jest jedynie wybór odpowiedniego dla Twoich potrzeb pakietu, a później czekanie na pierwsze efekty. 

   Strony internetowe 15

   Z nami nie musisz wiązać się żadnymi umowami – co miesiąc rozliczamy się z efektów za pomocą faktur. W każdej chwili możesz zrezygnować z dalszych działań marketingowych – warto jednak zaznaczyć, że w całej naszej historii nie zdarzyło nam się jeszcze, by klient zrezygnował ze współpracy z nami.

   Zalet ze skorzystania z naszej oferty na marketing internetowy jest wiele. Nie dopasowujemy cen do kieszeni klientów, wszystkie nasze pakiety na promocje są jawne oraz ogólnodostępne. Dodatkowo, każdy pakiet na naszej stronie, posiada wyszczególniony każdy element, który jest zawarty w planie promocji. Dla przykładu, pakiet „Firma” gwarantuje pozycjonowanie serwisu miesięcznie na 5 od 10 słów kluczowych.

   To znaczy, że nasz zespół przygotuje dla Ciebie miesięcznie ok. 5 artykułów najwyższej jakości na słowa kluczowe dobrane przez naszych specjalistów. Wszystkie treści zostaną również rozdystrybuowane w 3 kanałach (earned, media i owned). Przez cały czas trwania kampanii budujemy również autorytet oraz historie domeny, która w dzisiejszych czasach jest bardzo pomocna w kontekście rozwoju oraz pozycjonowania strony internetowej. Więcej szczegółów dowiesz się bezpośrednio u nas lub na naszej stronie.

   seo według contentninja

   Dlaczego warto zaufać ContentNinja

   Nasza agencja interaktywna stworzy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową. Dzięki nam, będziesz mógł aspirować na lidera w swojej branży. Tworzymy wysokiej jakości strony internetowe, a dodatkowo możemy wypromować wizerunek Twojej firmy w Internecie. Jesteś zainteresowany? Napisz do nas, jeśli chcesz skutecznie zacząć zarabiać w Internecie! Nieszablonowo oraz skutecznie poprowadzimy Twój biznes w sieci!

   Napisz do nas


    Dane kontaktowe
    LOKALIZACJA

    WROCŁAW
    POLAND
    NIP: 8992816311

    KONTAKT

    TEL: 579 066 963

    GODZINY OTWARCIA

    PN-PT 10:00 – 19:00

    SOBOTA 11:00 – 14:00