Polub nasz artykuł

strony internetowe wrocław

Strony internetowe Wrocław

Oprócz usług content marketingowych, nasza firma specjalizuje się również w tworzeniu wysokiej jakości, responsywnych stron internetowych, opartych o intuicyjny i łatwy w obsłudze system zarządzania treścią CMS. Strony internetowe Wrocław – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze strony internetowe zarabiają

strony internetowe wrocław

Wiele firm decyduje się na stworzenie własnej strony internetowej z dosyć prozaicznych powodów, np. z konieczności konkurencji, zaistnienia w Internecie, bo wypada, bo nie wypada itd. Nasz zespół podchodzi do tego zagadnienia całkowicie inaczej.

Podczas tworzenia strony internetowej, większość uwagi skupiamy na Państwa grupie docelowej, następnie do ich preferencji, przyzwyczajeń oraz zachowań dostosowujemy elementy, treści wizualne oraz tekstowe. Tworzymy strony internetowe spełniające cele biznesowe. Nie zależy Ci na użytkownikach, którzy będą przeglądać Twoją stronę bez celu, a na tych, dzięki którym zarobisz, czyli w zależności od profilu strony internetowej będzie to, np:

 • sprzedaż produktu;
 • odpowiedź na ofertę;
 • wysyłka formularza;
 • zainicjowanie kontaktu;
 • rejestracja itd…

Dodatkowo zajmiemy się również optymalizacją wszystkich stron w serwisie pod kątem SEO, czyli pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. W każdym momencie służymy również pomocą w kontekście promocji oraz rozwoju strony internetowej.

Strony internetowe Wrocław – nowoczesne oraz profesjonalne

strona internetowa obrazek

Realizowane przez nas witryny internetowe wyróżniają się również indywidualnymi projektami graficznymi, wysoką estetyką oraz zachowaniem wszelkich standardów UX. Nasz zespół sukcesywnie zwiększa swoje kompetencje, chętnie korzystamy z nowych rozwiązań technologicznych oraz śledzimy zagraniczne serwisy branżowe, przez co jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami.  Dodatkowo, wszystkie wykonane przez nas strony internetowe są responsywne i dostosowują się do urządzeń mobilnych.

Nasze przykładowe zrealizowane witryny można zobaczyć na naszej stronie Landing Page: contentninja.pl/strony-internetowe/

Strony internetowe Wrocław – rodzaje witryn

strony internetowe wrocław obrazek 5

Projektowanie stron internetowych jest jedną z głównych profilów naszej działalności. Zajmujemy się kompleksową realizacją serwisów internetowych, tworząc projekty skomplikowane, jak i te mniej wymagające. Nasze doświadczenie zdobyliśmy podczas kilkunastoletniej pracy w branży webdeveloperskiej, od dwóch lat pomagamy naszych klientom również na płaszczyźnie marketingu i promocji stron internetowych, zdobywając wcześniej doświadczenie na zagranicznym rynku.

Jeśli chodzi o strony internetowe, możemy rozróżnić ich kilka typów, między innymi:

 • wizytówka firmowa (kilkuzakładkowa, mało wymagająca strona internetowa);
 • strona firmowa (bardziej wymagająca witryna, reprezentująca firmę i mająca wzbudzać zaufanie);
 • strona rozbudowana (oprócz pozyskiwania klientów i funkcji reprezentatywnych ma w swojej strukturze dodatkowe autorskie funkcje, np. konfigurator kuchni dla salonu meblowego);
 • portal internetowy (zaawansowany serwis internetowy, którego modelem biznesowym jest dostarczanie contentu);
 • landing page – strona sprzedażowa, pozwalająca zwiększyć konwersje na dowolny cel (np. newsletter, sprzedaż rejestracja itd..);
 • sklep internetowy – zaawansowany lub mniej w zależności od rodzaju oferty.

Strony internetowe Wrocław – przebieg realizacji projektu

Jak już wcześniej wspominaliśmy, pierwszym krokiem jest przebadanie grupy docelowej i zebranie informacji o ich zachowaniach oraz preferencjach. Na ich podstawie tworzymy koncepcje, makietę funkcjonalną oraz przygotowujemy projekt graficzny. Na koniec wszystko wdrażamy w postać kodu i podwieszamy gotową stronę pod docelową domenę. Zapewniamy również pomoc w kontekście obsługi technicznej oraz nawigacji po panelu administratora. W cenie realizacji serwisu możemy przygotować specjalne szkolenie w raz z materiałami. Jesteśmy agencją z Wrocławia, ale obsługujemy klientów z całej Polski oraz zagranicy.

Strona internetowa – obsługa techniczna

Większość zrealizowanych przez nas stron internetowych oparta jest o system zarządzania treścią, tzw. CMS. Pozwala on na szybką edycje treści oraz podstawowych elementów w prosty sposób. Tworząc strony internetowe korzystamy z gotowych rozwiązań, np. systemu WordPress lub autorskich, w zależności od budżetu zlecenia oraz życzenia klienta.

Do każdej zrealizowanej przez nas strony internetowej oferujemy również:

 • hosting;
 • domenę;
 • konfiguracje SSL (warto pamiętać, że już niedługo Google Chrome strony bez SSL będzie oznaczał jako niebezpieczne;
 • pomoc techniczną.

Strony internetowe Wrocław – przebieg realizacji

strony internetowe przebieg realizacji

Każdy projekt witryny internetowej jest unikalny, ale możemy założyć, że na ogólny proces realizacji strony internetowej w naszej firmie następuje zazwyczaj sześć głównych etapów w modelu kaskadowym.

Etap 1 – strona internetowa, briefing

Pierwszym etapem tworzenia strony internetowej jest briefing. Jest to proces, podczas którego klient kontaktuje się z nami i przedstawia oczekiwania względem projektu. Przeprowadzana jest przez nas wstępna analiza wymagań projektowych,  najczęściej też na tym etapie podawana jest wstępna wycena projektu oraz jego przybliżony termin realizacji.

Podstawą tego etapu jest najczęściej brief – dość krótki i zwięzły dokument zawierający naj-ważniejsze informacje i oczekiwania klienta dotyczące danego projektu.

Etap 2  – strony internetowe, planowanie

Prace planistyczne rozpoczynamy od sprecyzowania zakresu projektu. W przypadku, kiedy specyfikacja projektu jest już znana, nasz zespół jest w stanie przejść do analizy aspektów działalności naszego klienta i jego ewentualnych potrzeb połączenia strony internetowej z innymi systemami (np. integracja z magazynem, z różnymi bazami danych, czy też bramkami płatności itd.).

Ważną rzeczą w procesie analizy jest zrozumienie grupy docelowej, którym już wcześniej wspominaliśmy. Na przykład, jeżeli firma XYZ potrzebuje strony internetowej dla seniorów, to zespół tworzący projekt powinien przenalizować, w jaki sposób seniorzy przeglądają strony internetowe i jakie są ich wymagania. Dla seniorów na przykład powinno wykluczyć się wyskakujące „pop-upy” , czy też efektowne przejścia pomiędzy różnymi elementami strony, a skoncentrować się w większej mierze na treści i ułatwieniu dostępu do niej, a nie chociażby na oprawie graficznej.

Planowanie jest prawdopodobnie najbardziej bagatelizowanym, a jednocześnie jednym z najważniejszych etapów zarządzania projektem

Etap 3 – projektowanie i kodowanie strony internetowej

Kolejnym etapem w procesie realizacji strony internetowej jest zaprojektowanie jej wyglądu. Po przygotowaniu koncepcji graficznej, projekt wysyłamy klientowi. W tym czasie nasz klient ma możliwość zapoznania się z projektem i wysłania swoich poprawek, które zazwyczaj wdrażamy szybko.

Po przygotowaniu koncepcji graficznej projekt wysyłany jest do klienta w różnych formach w zależności od standardów w danej firmie. Projekt może być wysłany w formie:

ETAP 4 – 1.2.3. strona internetowa próba!

Gdy witryna została zbudowana, a wszystkie elementy baz danych zostały powiązane, witryna jest gotowa do testowania. Testy zazwyczaj wykonujemy z pomocą osób trzecich, ponieważ osoby spoza zespołu projektowego, będą w stanie obiektywnie ocenić produkt. Poza tym, użytkownicy, którzy nie znają specyfikacji projektu mogą zauważyć rzeczy, których nasz zespół mógł pominąć..

ETAP 5 – wdrażanie strony internetowej

W ramach tego etapu następuje wdrożenie projektu – najczęściej wykonywane jest najpierw na serwerze roboczym, aby móc zaprezentować klientowi stronę internetową do wglądu. W tym dojrzałym już stadium projektu witryna już działa i można ją przeglądać wraz z zachowaniem funkcjonalności w przeglądarce internetowej. Klient w tym czasie wysyła nam ewentualne poprawki, które zespół wdraża w celu osiągnięcia satysfakcji klienta lub też niezwłocznie projekt zostaje akceptowany przez klienta i przechodzimy do implementacji.

ETAP 6 – strona internetowa, implementacja

W momencie akceptacji projektu przez naszego klienta domyślnie instalujemy aplikację na serwerze docelowym. Implementowanie serwisu innymi słowy oznacza przejście z etapu realizowania i testowania do fazy końcowej, czyli wdrożenia dzieła na serwer docelowy.

W tym etapie również cały serwis jest optymalizowany, chociażby pod wytyczne SEO , dzięki którym nasz serwis jest w stanie się rozwijać i dobrze indeksować w wyszukiwarkach Google. Dodawane są również wszelkie narzędzia wspomagające (np. Google Anali-tycs, czy też Google Webmaster Tool).

Strony internetowe Wrocław – ile kosztują?

strona internetowa przykład

Ceny witryn internetowych są różne, a ich różnica zależy od mnóstwa czynników. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, jeżeli firma lub agencja, która projektuje strony internetowe robi tego szablonowo i taśmowo. Niemniej jednak znając specyfikacje projektu, możemy określić widełki cenowe w których znajdzie się koszt nowej witryny www.

O tym, ile kosztuje strona internetowa pisaliśmy już w tym artykule: Ile kosztuje strona internetowa, doradzamy również jak najlepiej wybrać wykonawcę dla strony internetowej

Jesteś zainteresowany profesjonalną realizacją projektu?
Napisz do nas: info@contentninja.pl lub zadzwoń: +48 579 066 963

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!