ContentNinja.pl

Strony internetowe Wrocław

Tworzone przez nasz zespół witryny internetowe we Wrocławiu powstają na podstawie analiz, a nie wypracowanych szablonów.

Strony internetowe, które tworzymy zarabiają, ponieważ przede wszystkim spełniają cele biznesowe. Główny cel biznesowy wyznaczamy na podstawie działalności naszego klienta i jego potrzeb. Na jego podstawie opracowujemy makietę funkcjonalną. Planowanie witryny to bardzo ważny element profesjonalnej strony internetowej.

Zamów ofertę na stworzenie strony www

Szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie profesjonalną stronę www? Tworzone przez nas witryny są unikalne, w pełni zoptymalizowane pod SEO oraz Twoich potencjalnych klientów.


To pole jest opcjonalne. Możesz tu napisać inne informacje, które chcesz przekazać.

Zaufało nam setki marek, w tym:

Strony internetowe Wrocław 133
Strony internetowe Wrocław 134
Strony internetowe Wrocław 135
Strony internetowe Wrocław 136
Strony internetowe Wrocław 137

Zamów ofertę na stworzenie strony www

Szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie profesjonalną stronę www? Tworzone przez nas witryny są unikalne, w pełni zoptymalizowane pod SEO oraz Twoich potencjalnych klientów.


To pole jest opcjonalne. Możesz tu napisać inne informacje, które chcesz przekazać.

Strony internetowe Wrocław

Tworzone przez nasz zespół witryny internetowe we Wrocławiu powstają na podstawie analiz, a nie wypracowanych szablonów.

Strony internetowe, które tworzymy zarabiają, ponieważ przede wszystkim spełniają cele biznesowe. Główny cel biznesowy wyznaczamy na podstawie działalności naszego klienta i jego potrzeb. Na jego podstawie opracowujemy makietę funkcjonalną. Planowanie witryny to bardzo ważny element profesjonalnej strony internetowej.

front end

Optymalizacja w wyszukiwarce Google

Stworzona przez nas witryna będzie gotowa już pod pozycjonowanie. Tworzone przez nas witryny są zoptymalizowane zgodnie z najnowszymi wytycznymi SEO oraz gotowe do zarabiania i pozyskiwania klientów.

strony internetowe google

Zapewne trafiłeś na naszą stronę poprzez wpisanie frazy kluczowej w wyszukiwarce Google, jesteś naszym potencjalnym klientem docelowym – i jak sam widzisz, potrafimy do Ciebie dotrzeć. W ten sam sposób, dotrzemy również do Twoich klientów, ponieważ wiemy jak to robić skutecznie. Pamiętaj, reklama jest dźwignią handlu. Projektujemy najlepsze rozwiązania, w swoim portfolio mamy mnóstwo udanych projektów, które pomagają zarabiać naszym klientom. 

Tworzenie stron www Wrocław

Tworzone przez nas witryny internetowe są nowoczesne, zgodne z najnowszymi wytycznymi. Nasz zespół stale zwiększa swoje kompetencje, korzystamy z nowych technologii oraz śledzimy trendy obowiązujące na rynku. Wszystkie strony internetowe, które tworzymy są oczywiście responsywne.

Strony internetowe Wrocław 138

Profesjonalne strony internetowe

Sprawdź kilka ostatnich zrealizowanych przez nas projektów www

Strony WWW Wrocław - szybka oferta

Wypełnij nasz krótki formularz, a nasz specjalista przedstawi ofertę na Twoją stronę www w przeciągu 24h. 

Strony internetowe Wrocław 149

Opinie o naszych stronach internetowych

Powstałych dokładnie we Wrocławiu 🙂

Dlaczego warto wybrać ContentNinja?

Piękne miasto Wrocław, sprzyja w tworzeniu kreatywnych witryn internetowych, ale to nie jedyna zaleta... Projekt strony www zaczynamy od briefingu, indywidualne podejście zapewnia nam komfort lepszego zrozumienia projektu i wyróżnienia Twojej strony www na tle konkurencji.

Strona zostanie zaprojektowanie zgodnie z najnowszymi wytycznymi

Zaprojektujemy dla Ciebie witrynę, z użyciem najnowszych technologii oraz trendów graficznych, zachowując przy tym nienaganny UX. 

Strona zostanie w pełni zoptymalizowana pod SEO

Jesteśmy specjalistami od spraw  SEO. Przygotujemy dla Ciebie przemyślaną strukturę serwisu, gotową do pozycjonowania.

Witryna przystosowana w 100% pod urządzenia mobilne

W dzisiejszych czasach, ponad połowa użytkowników pochodzi z urządzeń mobilnych. Twoja strona będzie w 100% mobile friendly.

Dołączamy dokumentacje wyjaśniającą obsługę serwisu

Nie musisz prosić się o dodanie treści. Do realizacji dołączymy prostą dokumentację, wyjaśniająca obsługę serwisu. 

Korzystamy z własnych rozwiązań

Twoja witryna zostanie profesjonalnie zaprojektowana, jesteśmy w stanie stworzyć autorskie pluginy oraz szablony pod określone wytyczne. 

Szybki czas ładowania witryny

Krótki czas ładowania strony to nie tylko mały bonus dla SEO, ale i również wielki ukłon i wdzięczność od użytkowników!

Chcesz, abyśmy stworzyli dla Ciebie stronę www, która będzie zarabiać?

Zostaw nam swoje dane, wypełnij nasz krótki formularz, a my odezwiemy się z ofertą lub po prostu skontaktuj się z nami, przedstawiając swoje oczekiwania względem strony internetowej. Możemy spotkać się na terenie Wrocławia i uzgodnić wszystkie szczegóły na miejscu! Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia!

Strony internetowe Wrocław 149

Chcesz poczytać więcej o stronach internetowych? Sprawdź, jak wygląda proces tworzenia stron internetowych i nie tylko!

(PS. w tym czasie, moglibyśmy zajmować się już tworzeniem strony internetowej dla Ciebie :-))

Zobacz jak wygląda u nas proces tworzenia strony internetowej
Strony internetowe Wrocław 151

Pierwszym krokiem w stworzeniu profesjonalnej witryny internetowej, powinno być zapoznanie się z potrzebami klienta. Następnie na jej podstawie opracowanie wstępnych wymagań projektowych oraz szacunkowych oraz przedstawienie ich klientowi. Najczęstszym narzędziem wykorzystywanym w tym etapie jest tzw. „brief”, czyli krótki dokument zawierający wszystkie pytania dotyczące proektu, na które chcielibyśmy poznać odpowiedzi.

W momencie, kiedy specyfikacja projektu jest już nam znana, możemy przejść do analizy działalności klienta oraz konkurencji. W procesie analizy, ważną rzeczą dla nas jest zrozumienie grupy docelowej. Planowanie jest bardzo ważnym procesem, ponieważ w tym etapie powstaje cały zarys funkcjonalny, jak i graficzny serwisu.

Następnym etapem w procesie tworzenia stron internetowych jest naturalnie zaprojektowanie jego wyglądu. Nasza koncepcję graficzną przedstawiamy klientowi, najczęściej tradycyjnie za pośrednictwem skrzynki pocztowej. W tym czasie nasz klient może zapoznać się z projektem oraz przesłać swoje ewentualne uwagi. Jeśli kwestie ewentualnych poprawek jest ustalona, zespół przechodzi do zamienienia projektu graficznego w układ funkcjonalny, czyli po prostu koduje serwis, zgodnie z ustalonymi już wcześniej narzędziami technologicznymi.

Po tym, jak już zbudowaliśmy witrynę, a wszystkie elementy baz danych zostały połączone, witryna jest gotowa do testowania. Etap testowania wykonujemy najczęściej za pomocą osób trzecich, ponieważ osoby spoza zespołu projektowego, są w stanie najczęściej obiektywnie ocenić produkt. Dodatkowo, osoby trzecie, którzy nie znają dokumentacji projektu, mogą zauważyć elementy, które nasz zespół pominął.

W tym etapie najczęściej nasz zespół dokonuje wdrożenia projektu na serwerze roboczym, aby móc zaprezentować wynik pracy. Jest to już dojrzałe stadium projektowe w którym strona internetowa już działa i można ją przeglądać w raz z zachowaniem funkcjonalności. W przypadku jakichkolwiek uwag ze strony klienta – oczywiście je wdrażamy. Po akceptacji finalnej, przechodzimy do etapu implementacji

To końcowy etap, który polega na wdrożeniu strony internetowej na docelowy adres URL. W tym etapie dokonujemy ewentualnych drobnych jeszcze zmian, m.in. optymalizacji SEO, konfiguracji certyfikatu SSL etc. Dodawane są często też również różne narzędzia, wspomagające promocje serwisu, np. Google Analytics, Google Webmaster Tool, Facebook Pixel, Google Tag Manager etc.)

Profesjonalne strony tworzone we Wrocławiu

Oprócz usług content marketingowych, nasza firma specjalizuje się również w tworzeniu wysokiej jakości, responsywnych stron internetowych, opartych o intuicyjny i łatwy w obsłudze system zarządzania treścią CMS. 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie w razie czego również spotkamy się na terenie Wrocławia w celu omówienia projektu. Posiadamy również doświadczenie w rozwijaniu stron internetowych. Stworzona przez nas strona internetowa dla Państwa, będzie przede wszystkim przystosowana do pozyskiwania nowyc klientów. Zapraszamy.

Strony internetowe

Wiele firm decyduje się na stworzenie własnej strony internetowej z dosyć prozaicznych powodów, np. z konieczności konkurencji, zaistnienia w Internecie, bo wypada, bo nie wypada itd. Nasz zespół podchodzi do tego zagadnienia całkowicie inaczej.

Podczas tworzenia strony internetowej, większość uwagi skupiamy na Państwa grupie docelowej, następnie do ich preferencji, przyzwyczajeń oraz zachowań dostosowujemy elementy, treści wizualne oraz tekstowe. Tworzymy strony internetowe spełniające cele biznesowe. Nie zależy Ci na użytkownikach, którzy będą przeglądać Twoją stronę bez celu, a na tych, dzięki którym zarobisz, czyli w zależności od profilu strony internetowej będzie to, np:

 • sprzedaż produktu;
 • odpowiedź na ofertę;
 • wysyłka formularza;
 • zainicjowanie kontaktu;
 • rejestracja itd…

Pozycjonowanie Wrocław

Dodatkowo zajmiemy się również optymalizacją wszystkich stron w serwisie pod kątem SEO, czyli pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Tak też pewnie trafiłeś na naszą stronę, ponieważ wpisałeś słowo kluczowe w wyszukiwarce Google. W każdym momencie służymy również pomocą w kontekście promocji oraz rozwoju strony internetowej.

Strony internetowe Wrocław 152
wrocław strony

Tworzenie stron internetowych WWW Wrocław

Realizowane przez nas witryny internetowe wyróżniają się również indywidualnymi projektami graficznymi, wysoką estetyką oraz zachowaniem wszelkich standardów UX. Nasz zespół sukcesywnie zwiększa swoje kompetencje, chętnie korzystamy z nowych rozwiązań technologicznych oraz śledzimy zagraniczne serwisy branżowe, przez co jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami.  Dodatkowo, wszystkie wykonane przez nas strony internetowe są responsywne i dostosowują się do urządzeń mobilnych.

Rodzaje stron internetowych

Projektowanie stron internetowych jest jedną z głównych profilów naszej działalności. Zajmujemy się kompleksową realizacją serwisów internetowych, tworząc projekty skomplikowane, jak i te mniej wymagające. Nasze doświadczenie zdobyliśmy podczas kilkunastoletniej pracy w branży webdeveloperskiej, od dwóch lat pomagamy naszych klientom również na płaszczyźnie marketingu i promocji stron internetowych, zdobywając wcześniej doświadczenie na zagranicznym rynku.

Jeśli chodzi o strony internetowe, możemy rozróżnić ich kilka typów, między innymi:

Landing Page

landing page - strona sprzedażowa, pozwalająca zwiększyć konwersje na dowolny cel (np. newsletter, sprzedaż rejestracja itd..);

Sklep internetowy

Sklep internetowy, sklepy internetowe, strony internetowe sklepy - zaawansowany lub mniej w zależności od rodzaju oferty.

Strona rozbudowana

Strona rozbudowana (oprócz pozyskiwania klientów i funkcji reprezentatywnych ma w swojej strukturze dodatkowe autorskie funkcje, np. konfigurator kuchni dla salonu meblowego).

Portal i portale internetowe

Portal i portale internetowe (zaawansowany serwis internetowy, którego modelem biznesowym jest dostarczanie contentu).

Wizytówka firmowa

Jest to z reguły kilku zakładowa witryna, mało wymagająca strona internetowa, najczęściej składa się jedynie z kilku podstawowych podstron lub nawet jednej.

Strona www firmowa

Bardziej wymagająca witryna, reprezentująca firmę i mająca wzbudzać zaufanie. Docelowo, tworzona również w kontekście pozyskiwania klientów z Internetu, w tym i zoptymalizowana pod SEO.

Nasze strony internetowe zarabiają

Jak już wcześniej wspominaliśmy, pierwszym krokiem jest przebadanie grupy docelowej i zebranie informacji o ich zachowaniach oraz preferencjach. Na ich podstawie tworzymy koncepcje, makietę funkcjonalną oraz przygotowujemy projekt graficzny. Na koniec wszystko wdrażamy w postać kodu i podwieszamy gotową stronę pod docelową domenę. Zapewniamy również pomoc w kontekście obsługi technicznej oraz nawigacji po panelu administratora. W cenie realizacji serwisu możemy przygotować specjalne szkolenie w raz z materiałami. Jesteśmy działająca we Wrocławiu, ale obsługujemy klientów z całej Polski oraz zagranicy.

Kompleksowe usługi

Większość zrealizowanych przez nas stron internetowych oparta jest o system zarządzania treścią, tzw. CMS. Pozwala on na szybką edycje treści oraz podstawowych elementów w prosty sposób. Tworząc strony internetowe korzystamy z gotowych rozwiązań, np. systemu WordPress lub autorskich, w zależności od budżetu zlecenia oraz życzenia klienta.

Do każdej zrealizowanej przez nas strony internetowej oferujemy również:

 • hosting;
 • domenę;
 • konfiguracje SSL (warto pamiętać, że już niedługo Google Chrome strony bez SSL będzie oznaczał jako niebezpieczne;
 • pomoc techniczną.
Strony internetowe Wrocław 153

Projektowanie stron www Wrocław

Każdy projekt witryny internetowej jest unikalny, ale możemy założyć, że na ogólny proces realizacji strony internetowej w naszej firmie następuje zazwyczaj sześć głównych etapów w modelu kaskadowym.

1. Poznanie potrzeb klienta

Pierwszym etapem tworzenia strony internetowej jest briefing. Jest to proces, podczas którego klient kontaktuje się z nami i przedstawia oczekiwania względem projektu. Przeprowadzana jest przez nas wstępna analiza wymagań projektowych,  najczęściej też na tym etapie podawana jest wstępna wycena projektu oraz jego przybliżony termin realizacji.

Podstawą tego etapu jest najczęściej brief – dość krótki i zwięzły dokument zawierający naj-ważniejsze informacje i oczekiwania klienta dotyczące danego projektu.

2. Zaplanowanie strony internetowej

Prace planistyczne rozpoczynamy od sprecyzowania zakresu projektu. W przypadku, kiedy specyfikacja projektu jest już znana, nasz zespół jest w stanie przejść do analizy aspektów działalności naszego klienta i jego ewentualnych potrzeb połączenia strony internetowej z innymi systemami (np. integracja z magazynem, z różnymi bazami danych, czy też bramkami płatności itd.).

Ważną rzeczą w procesie analizy jest zrozumienie grupy docelowej, którym już wcześniej wspominaliśmy. Na przykład, jeżeli firma XYZ potrzebuje strony internetowej dla seniorów, to zespół tworzący projekt powinien przenalizować, w jaki sposób seniorzy przeglądają strony internetowe i jakie są ich wymagania. Dla seniorów na przykład powinno wykluczyć się wyskakujące “pop-upy” , czy też efektowne przejścia pomiędzy różnymi elementami strony, a skoncentrować się w większej mierze na treści i ułatwieniu dostępu do niej, a nie chociażby na oprawie graficznej.

Planowanie jest prawdopodobnie najbardziej bagatelizowanym, a jednocześnie jednym z najważniejszych etapów zarządzania projektem

3. Kodowanie strony internetowej

Kolejnym etapem w procesie realizacji strony internetowej jest zaprojektowanie jej wyglądu. Po przygotowaniu koncepcji graficznej, projekt wysyłamy klientowi. W tym czasie nasz klient ma możliwość zapoznania się z projektem i wysłania swoich poprawek, które zazwyczaj wdrażamy szybko.

Po przygotowaniu koncepcji graficznej projekt wysyłany jest do klienta w różnych formach w zależności od standardów w danej firmie. Projekt może być wysłany w formie online, html lub też obrazu. 

4. Testowanie witryny internetowej

Gdy witryna została zbudowana, a wszystkie elementy baz danych zostały powiązane, witryna jest gotowa do testowania. Testy zazwyczaj wykonujemy z pomocą osób trzecich, ponieważ osoby spoza zespołu projektowego, będą w stanie obiektywnie ocenić produkt. Poza tym, użytkownicy, którzy nie znają specyfikacji projektu mogą zauważyć rzeczy, których nasz zespół mógł pominąć.

5. Wdrażanie strony WWW

W ramach tego etapu następuje wdrożenie projektu – najczęściej wykonywane jest najpierw na serwerze roboczym, aby móc zaprezentować klientowi stronę internetową do wglądu. W tym dojrzałym już stadium projektu witryna już działa i można ją przeglądać wraz z zachowaniem funkcjonalności w przeglądarce internetowej. Klient w tym czasie wysyła nam ewentualne poprawki, które zespół wdraża w celu osiągnięcia satysfakcji klienta lub też niezwłocznie projekt zostaje akceptowany przez klienta i przechodzimy do implementacji.

6. Instalacja strony internetowej

W momencie akceptacji projektu przez naszego klienta domyślnie instalujemy aplikację na serwerze docelowym. Implementowanie serwisu innymi słowy oznacza przejście z etapu realizowania i testowania do fazy końcowej, czyli wdrożenia dzieła na serwer docelowy.

W tym etapie również cały serwis jest optymalizowany, chociażby pod wytyczne SEO , dzięki którym nasz serwis jest w stanie się rozwijać i dobrze indeksować w wyszukiwarkach Google. Dodawane są również wszelkie narzędzia wspomagające (np. Google Analytics, czy też Google Webmaster Tool).

Strony internetowe Wrocław cennik

Ceny witryn internetowych są różne, a ich różnica zależy od mnóstwa czynników. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, jeżeli firma lub agencja, która projektuje strony internetowe robi tego szablonowo i taśmowo. Niemniej jednak znając specyfikacje projektu, możemy określić widełki cenowe w których znajdzie się koszt nowej witryny www.

O tym, ile kosztuje strona internetowa pisaliśmy już w tym artykule: Ile kosztuje strona internetowa, doradzamy również jak najlepiej wybrać wykonawcę dla strony internetowej.

Strony internetowe Wrocław - zamów stronę

Jesteś zainteresowany profesjonalną realizacją projektu? Napisz do nas e-mail: info@contentninja.pl lub zadzwoń: +48 579 066 963 Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów! Dzięki nam, zwiększysz ruch na stronie oraz pozyskasz nowych Klientów!

Strony internetowe Wrocław 149

Promocja strony internetowej

Oczywiście samo stworzenie strony internetowej, nie zapewni Tobie klientów, ponieważ jeszcze w jakiś sposób musisz do nich dotrzeć. Niemniej jednak, dobrze zrealizowana strona internetowa, która została zaprojektowana pod Twoją grupę docelową, będzie świetnie konwertowała.

Jeśli planujesz u nas stworzenie strony internetowej, będziesz miał zapewnione świetne fundamenty do rozwoju w Internecie. W jakiś sposób musisz wybić się pośród dobrze prosperującej konkurencji. Nie zrobisz tego stroną internetową, która będzie przygotowana nieefektywnie i po kosztach. A jeśli będziesz próbował, to przepłacisz kilka razy więcej na kampanie w przyszłości, które nie będą efektywne.

Wyobraź sobie, że Twoja strona internetowa to restauracja, która działała kiedyś na mało znanej ulicy. Postanowiłeś przenieść się do centrum miasta, aby zwiększyć swoje przychody i liczbę klientów. Wszystkie restauracje mają już swoją renomę, nie muszą szczególnie starać się o klientów. A Ty? Wręcz przeciwnie. Musisz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby przyciągnąć nowych klientów – bynajmniej nie tandetnymi ulotkami.

Reklama firmy w Internecie

Nasza firma zajmuje się pozyskiwaniem potencjalnych klientów na strony internetowej, zwiększaniem ich pozycji oraz autorytetu w Internecie. Głównie za pomocą content marketingu, ale używamy również innych narzędzi marketingowych. Promocja stron internetowych z nami jest prosta, przyjemna i efektywna. Wystarczy wybrać odpowiedni pakiet dla swojej strony internetowej, a następnie czekać na efekty.

Nie zobowiązujemy naszych klientów żadnymi kruczkami prawnymi oraz zbędnymi umowami. Rozliczamy się co miesiąc, na zasadzie współpracy z przyjacielem,czy współpracownikiem. Od początku naszej działalności, żaden klient nie zrezygnował z naszych usług. Zdecydowanie wolimy zatrzymywać naszych klientów efektami i najwyższej jakości usługami, niżeli zapiskami małych liter na kartce papieru A4.

Strony internetowe tanio - u nas cena idzie w parze z jakością

Zalet ze skorzystania z naszej oferty na reklamę w Internecie jest cały szereg, doskonale prezentuje to ilustracja poniżej.

Dodatkowo, każdy pakiet na naszej stronie, posiada szczegółowo opisany każdy element, który będzie zawarty w trakcie trwania promocji. Dla przykładu, pakiet “Premium” posiada 2 słowa kluczowe miesięcznie, na które serwis będzie pozycjonowany.

Na dodatek w pakiecie zawarte jest linkowanie i budowanie autorytetu strony, które w dzisiejszych czasach jest niesamowicie pomocny w kontekście rozwoju strony internetowej. Analogicznie, im wyższy pakiet, tym szybsze i większe będą efekty promocji. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty samodzielnie, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Podoba Ci się nasza treść?

Będzie nam miło, jak zostawisz komentarz lub ocenę 😊

Wystaw nam notę!
5/5 - (1 vote)
Napisz do nas


  Dane kontaktowe
  LOKALIZACJA

  WROCŁAW
  POLAND
  GRANITOWA 290/15
  NIP: 8992816311

  KONTAKT

  TEL: 579 066 963

  GODZINY OTWARCIA

  PN-PT 10:00 – 15:00
  (obsługa nowych klientów)

  SOCIAL MEDIA
  MAPA GOOGLE - NASZA SIEDZIBA we Wrocławiu