Nasza firma zajmuje się marketingiem stron internetowych i często jesteśmy głównie z tą działalnością kojarzeni na rynku. Tymczasem, realizujemy również profesjonalne strony internetowe z wysokim współczynnikiem konwersji, które się świetnie pozycjonują! Strony internetowe Poznań – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Strony internetowe Poznań

Wiele firm podejmuje dzisiaj decyzję o wykonaniu własnej strony internetowej. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia marketingowego i to niezależnie od tego, jaki rodzaj biznesu prowadzimy. W dzisiejszych czasach bowiem zdecydowana większość osób poszukuje informacji o produktach oraz usługach w internecie. Jeśli nasza firma posiada w sieci chociaż wizytówkę, która została profesjonalnie wykonana, to w naturalny sposób buduje się nasz pozytywny wizerunek oraz świadomość marki.

Samo wykonanie strony wymaga jednak odpowiedniego podejścia. To nie tylko wybór dobrej domeny oraz solidnego serwera, ale przede wszystkim  fachowe podejście do kwestii projektu strony oraz późniejszego jej wykonania. Nasza firma, wykonując strony internetowe w Poznaniu, zawsze stawia na idealne dopasowanie się do potrzeb Klienta. Każde zlecenie realizowane jest etapowo, zgodnie z najnowszymi standardami, aby ostateczna wersja strony spełniała największe nawet wymagania, doskonale wyglądała i przede wszystkim świetnie się pozycjonowała. Jak wygląda u nas realizacja zleceń?

Tworzenie stron WWW

strony internetowe poznań obrazek 1

Realizując każde zlecenie, nie zaczynamy od razu od wykonania projektu, ale od rzetelnego audytu firmy, która się do nas zgłosiła. Kolejne etapy prac, to między innymi:

– audyt potrzeb firmy zlecającej wykonanie strony internetowej;
– sprawdzenie potrzeb klientów firmy;
– przygotowanie wstępnego projektu zgodnie z zasadami SEO i UX;
– stworzenie ostatecznego projektu po konsultacji z Klientem;
– optymalizacja stron internetowych w Poznaniu;
– pomoc w wyborze domeny oraz profesjonalnego serwera.

Wiele firm nie zajmuje się audytami przed projektowaniem strony, przez co witryny często nie osiągają zbyt dużego sukcesu. Widać to przede wszystkim po wskaźniku konwersji. Jeśli strona notuje naprawdę dużo unikalnych odwiedzin, ale nie przekłada się to na odpowiednie zachowania Klientów, to mamy praktycznie pewność, że witryna po prostu nie spełnia oczekiwań takich osób.

Łatwe pozycjonowanie stron

Wykonywany przez naszych pracowników audyt pozwala przede wszystkim na bardzo dokładne określenie grupy docelowej dla strony, oraz ustalenie potrzeb takich osób. Tym samym budowane w Poznaniu strony internetowe bardzo dobrze się promują, mają doskonały wskaźnik konwersji i w krótkim czasie osiągają sukces. W przypadku wizytówek firmowych przełoży się to na dużą ilość zapytań ofertowych, a sklepy internetowego będą notowały mnóstwo pozytywnie zakończonych transakcji.

Wykonane przez naszych specjalistów witryny doskonale się też pozycjonuje. Jest to efekt trzymania się standardów SEO oraz wykonywania profesjonalnej optymalizacji witryny. Warto pamiętać o tym, że długie czasy ładowania się strony poważnie zniechęcają użytkowników do wracania na nią. Jak pokazują statystyki, jeśli użytkownik zniechęci się działaniem strony, to bardzo mało prawdopodobne jest, że w przyszłości na nią powróci.

Przygotowane przez nas strony działają bardzo wydajnie, a dopasowanie ich do standardów SEO sprawia, że szybko i niskim kosztem można je również pozycjonować.

Projektowanie stron internetowych

strony internetowe poznań obrazek 2

Dbamy również o to, aby użytkownicy witryny mogli cieszyć się jej funkcjonalnością. Wszystkie witryny tworzone są z tego powodu zgodnie z zasadami UX, co oznacza, że ich interfejs jest intuicyjny w obsłudze i dostęp do każdej sekcji witryny nie będzie stanowił żadnego problemu.

Witryny są także w pełni responsywne, idealnie dopasowując się do urządzenia, na którym będą one uruchamiane. Jest to obecnie bardzo ważne, gdyż witryny przeglądane są również na urządzeniach mobilnych i ich menu musi dopasować się do wielkości ekranu, pozostając maksymalnie przejrzyste i łatwe w obsłudze.

Stron internetowe Poznań cennik

strony internetowe obrazek 3

Możemy wykonać każdą stronę internetową w Poznaniu, zarówno specjalistyczne portale czy sklepy internetowe, jak i wizytówki firmowe oraz wiele innych ciekawych projektów. Gwarantujemy szybką realizację zleceń, bardzo profesjonalne podejście, szerokie wsparcie techniczne oraz przystępne ceny

Strony internetowe Poznań – zapraszamy do kontaktu. Wyślij do nas e-mail i zacznijmy już dziś prace nad Twoją stroną!

Dodaj komentarz