Oprócz marketingu internetowego, nasza firma tworzy również wwysokiej jakości strony internetowe, oparte o intuicyjny i łatwy w obsłudze system zarządzania treścią CMS. Strony internetowe Kraków – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tanie strony internetowe Kraków 

W dzisiejszych czasach obecność w internecie to już praktycznie podstawa funkcjonowania każdej szanującej się firmy. Jest to bardzo ważne nie tylko ze względów wizerunków, gdzie oczywiście firmy widoczne w sieci zazwyczaj uznawane są za bardzo profesjonalne oraz godne zaufania. O wiele ważniejsze jest to, że mając własną witrynę łatwiej docierać nam do nowych klientów i budować świadomość swojej marki. Niestety jednak wiele witryn nie jest wykonywanych profesjonalnie, zgodnie z zachowaniem odpowiednich zasad, co kończy się niestety niskim zainteresowaniem nimi.

Z naszą firmą będzie to można jednak zmienić, i to za rozsądne pieniądze. Projektujemy oraz budujemy profesjonalne strony internetowe w Krakowie, które zawsze dopasowywane są do konkretnej branży, a do tego wykonywane z zachowaniem wszystkich najważniejszych standardów, takich jak UX czy SEO. Chcesz wiedzieć, co czyni naszą ofertę wyjątkową?

Dokładnie przeanalizujemy grupę docelową Twojej strony

strony internetowe kraków obrazek 2

W naszym przypadku projekty stron nie opierają się tylko i wyłącznie na doświadczeniu oraz wykorzystywaniu nowoczesnych technologii. Ponieważ chcemy, aby każda witryna cieszyła się ogromną popularnością i przynosiła firmie zyski, to wszystko rozpoczynamy od dokładnej analizy grupy docelowej.

Tworzymy strony internetowe w Krakowie dla firm działających w wielu branżach i doskonale zdajemy sobie sprawę z różnic w potrzebach osób, które korzystają z konkretnych usług. Czego innego oczekują osoby poszukujące usług ubezpieczeniowych niż osoby chcące zakupić dobrej jakości materiały budowlane. Analizujemy bardzo dokładnie grupę docelową, staramy się określić jej zachowania oraz potrzeby i później na tej podstawie zajmujemy się projektem oraz budową strony.

Strony internetowe Kraków – pozycjonowanie

Już na etapie projektowania nigdy nie zapominamy o tak ważnych dzisiaj zasadach SEO. Ich nieprzestrzeganie kończy się niestety tym, że strony bardzo źle się pozycjonują i trzeba wydawać ogromne pieniądze na ich promocję. My odpowiednio jednak optymalizujemy kod strony, staramy się tworzyć przejrzyste menu nawigacyjne, a do tego zapełniać witrynę wysokiej jakości treścią.

Witryna bardzo przyjazna użytkownikowi

Jednym z ważniejszych etapów projektowania w naszej firmie jest trzymanie się zasad UX, a więc User Experience. Chcemy, aby każda osoba wchodząca na witrynę poczuła, że przegląda ofertę profesjonalnej firmy. Odpowiednio projektujemy menu nawigacyjne, staramy się zapewnić doskonały dostęp do każdej sekcji strony oraz maksymalnie łatwe korzystanie z wyszukiwarki wewnętrznej.

Oczywiście strona przyjazna użytkownikowi to również taka, która nie jest zbyt nachalna pod kątem graficznym. Projekty graficzne dopasowujemy do współczesnej mody, do branży, w której firma działa, ale przede wszystkim do samego użytkownika, aby każde spojrzenie na stronę wywoływało jak najlepsze emocje.

Tworzenie stron internetowych

strony internetowe kraków obrazek 3

Jako doświadczona i bardzo ceniona na rynku firma, nie skupiamy się tylko na zaprojektowaniu oraz zbudowaniu strony. Nigdy nie zostawiamy naszych Klientów, nawet już po zrealizowaniu wszystkich usług. Nasi specjaliści mogą zaoferować swoją pomoc przy doborze najlepszej domeny, postaramy się zaproponować ciekawe pakiety hostingowe, a do tego zapewnić wsparcie przy certyfikacji SSL.

Jesteśmy również otwarci na wszelkie zgłoszenia techniczne. Podpowiadamy, jak poprawnie zarządzać stroną, w jaki sposób ją aktualizować czy jak prowadzić ciekawe kampanie marketingowe. 

Strony internetowe Kraków ceny

strony internetowe obrazek 3

Nasze doświadczenie w projektowaniu oraz budowaniu stron internetowych w Krakowie to nie tylko zlecenia krajowe, których zrealizowaliśmy już tysiące. Realizowaliśmy również wiele projektów od Klientów zagranicznych, poznając tym samym bardzo dokładnie standardy współczesnego rynku. Zapraszamy do kontaktu! Wypełnij nasz formularz lub napisz do nas za pośrednictwem czatu!

Dodaj komentarz